Індивідуальний договір

ПОВІДОМЛЕННЯ
від 30 січня 2023 року про публічну пропозицію (оферту)
Комунального підприємства виробничого управління водопровідно–каналізаційного господарства про укладення
ТИПОВОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ
про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, який є публічним договором приєднання

На виконання вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», із змінами, внесеними Законом України від 03.12.2020 р. №1060, «Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 р. №690, із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 р. №85, постанови Кабінету міністрів України від 21.08.2021 р. №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг», із змінами, внесеними постановою Кабінету міністрів України від 01.09.2021 р. №928, керуючись ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, враховуючи затвердження Кабінетом Міністрів України нової форми публічного типового індивідуального договору,-

Комунальне підприємство виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства (далі – КП ВУВКГ) публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, який є публічним договором приєднання (далі – Індивідуальний договір) для індивідуальних споживачів, а саме:

  • Фізичних осіб, які є власниками (співвласниками, користувачами) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку;
  • Фізичних осіб, які є власниками (співвласниками, користувачами) індивідуальних (садибних) житлових будинків.

Плата за Типовим індивідуальним договором про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що є публічним договором приєднання, складається з:

  • плати за послугу, визначеної відповідно до Правил надання послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. №690 в редакції постанови кабінету міністрів України від 2 лютого 2022 р. №85, та Методики розподілу, що розраховується виходячи з розмірів затверджених уповноваженим органом тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та обсягу спожитих послуг або за нормами споживання, встановленими органом місцевого самоврядування, до встановлення вузла комерційного обліку;
  • плати за абонентське обслуговування в розмірі, визначеному виконавцем, але не вище граничного розміру, визначеного Кабінетом Міністрів України.

Індивідуальний договір вважається укладеним із споживачем, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги КП ВУВКГ співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем.

Індивідуальний договір з власником індивідуальних (садибних) житлових будинків вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги КП ВУВКГ, якщо такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги (фактичне виконання робіт із відключення будинку).

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинків, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та водовідведення або звертаються до підприємства для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають коригуванню зі сторони, що приєднується (споживачем).

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

Публічний договір набуває чинності та вступає в дію з 01 березня 2023 року. З вказаної дати Споживач та Виконавець (КП ВУВКГ) набувають всіх прав та обов’язків за відповідним Договором та несуть відповідальність за їх невиконання (неналежне виконання) згідно з умовами Договору  та чинним законодавством України.

Індивідуальний договір розміщено на офіційному веб-сайті КП ВУВКГ (виконавця послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення) https://konotop.gkh.in.ua. у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Заява-приєднання до індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Перелік адрес багатоквартирних будинків за моделлю індивідуального договору, що є публічним договором приєднання .

Перелік адрес індивідуальних (садибних) житлових будинків за моделлю індивідуального договору, що є публічним договором приєднання.

Наказ від 27.01.2023 р. №12/вк/тз «Про коригування розміру плати за абонентське обслуговування для індивідуальних споживачів багатоквартирних будинків та встановлення розміру абонентської плати для споживачів приватного сектору».

Наказ від 31.07.2023 р. №46/1/вк/тр «Про коригування розміру плати за абонентське обслуговування для індивідуальних споживачів багатоквартирних будинків та встановлення розміру абоненсткої плати для споживачів приватного сектору».